NaujienosApie TPAĮstataiMOKYMAIAdvokato paslaugosSkolininkaiPaslaugos-darbaiPaslaugos, parduoda, nuomaFotogalerija
Vytauto 64, Tauragė
Apie Tauragės poskyrį
Apie Tauragės poskyrį

 TPA LS Tauragės poskyris šventė dešimties metų jubiliejų
V.Dereškevičienė
2007-01-29

2007 m. šaltą  sausio 26 dienos pavakarę į kavinę „Banga“ atšvęsti TPA LS Tauragės poskyrio veiklos dešimtmečio rinkosi linksmai ir šventiškai nusiteikę nariai bei svečiai.  Renginio dalyviai įvertino poskyrio veiklą, pasidžiaugė atliktu darbu. O per dešimt metų padaryta tikrai nemažai. Poskyris teikia šaunamojo ginklo savigynos ir saugos kursus; įvairias prašymų, pareiškimų, fotografijų dokumentams spausdinimo, kitas paslaugas. 2004 metais nupirktas visiškai naujas mikroautobusas „Ford Tranzit“ – didelė parama ir nauda policijos asociacijai. Mūsų poskyris, įsigijęs dažasvydžio šautuvų, populiarina šį dramatišką žaidimą. Per dešimt savo veiklos metų aktyviai dalyvauta įvairiuose kultūriniuose, sportiniuose renginiuose, keliauta po Lietuvą. Poskyris sugebėjo organizuoti lengvai „įkandamas“ bet kuriam poskyrio nariui turistines – pažintines keliones po užsienio šalisDalyvauta Tarptautinės policijos asociacijos narių ir jų šeimų sąskrydžiuose. 2005 metais patys buvome tokio sąskrydžio šeimininkais, įspūdžiai po jo dar ilgai neišblėso. Išsipildė ir mūsų svajonė - Policijos komisariato patalpose veikia valgykla, kur darbuotojai, ir ne tik jie, gali skaniai pavalgyti. Mūsų poskyrio pirmininkas 2003 metais tapo konkurso „Europietiškiausias Tauragės krašto žmogus“ laureatu. O 2006 metais narys Rolandas Kudijanovas aplankė Europos Sąjungos šalis, kaip atviros diskusijos „Lietuvos ir Europos Sąjungos policijos įvaizdis: faktai, komentarai ir pasiūlymai“, kurią inicijavo Europos Parlamentaras Šarūnas Birutis kartu su Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus Policijos departamento poskyriu, laureatas. Daugiausia rūpesčių mums sukelia dabar remontuojamas įsigytas buvusios vaikų poliklinikos pastatas, kur reikia įdėti nemažai ir lėšų, ir darbo, kad būtų įgyvendintos mintys bei idėjos. Policijos asociacija – ta organizacija, kuri yra įvairių renginių, švenčių rėmėja. Nuo 1996 metų mes iš tiesų finansavome ne vieną sąskrydį, šventę, konkursą, pinigų sumos buvo skiriamos ir nelaimės, ir džiaugsmo atvejais. Išleistas reprezentacinis leidinys „Tauragės policija" taip pat policijos asociacijos lėšomis.   Į šventę, skirtą jubiliejui paminėti, atvažiavo svečiai. Mus sveikino ir įteikė atminimo dovanas iš tolimos Kalvarijos atvykusi Ramutė Kartavičienė, nepabūgę ilgo kelio, žvarbaus oro Lazdijų poskyrio atstovai bei kaimyninės Šilalės poskyrio delegacija su pirmininke Edita Auryliene priekyje.
        Lietuvos skyriaus valdybos narys Arūnas Berkmanas poskyrio pirmininkui Remigijui Tekoriui už nuopelnus įteikė TPA įkūrėjo „Artūro Trupo atminimo ženklą“. Už nuopelnus asociacijai apdovanoti nariai: Saulius Lakštinis, Tadas Mažutis ir Raimondas Narbutas, Robertas Masolas.
      Kalbėjęs mūsų poskyrio pirmininkas Remigijus Tekorius padėkojo svečiams už dovanas, gerą žodį bei visiems nariams už dalyvavimą veikloje, o labiausiai prisidėjusiems prie poskyrio klestėjimo įteikė padėkas „Už nuopelnus policijos asociacijai“. Kartu su valdybos nariais apdovanojo dovanų nuo 150 iki 800 litų kuponais darbščiausius poskyrio narius. Tai: Ritą Narbutienę, Stefaniją Samoškienę, Saulių Lakštinį, Robertą Masolą, Tadą Mažutį, Tadą Šimkų, Raimondą Narbutą, Leoną Stonį, Mantą Sabaliauską. Dovanų kuponu valdybos narių sprendimu apdovanotas ir pats pirmininkas, kuriam netrūksta jėgų, energijos ir, žinoma, savo laisvalaikio, kad poskyris gyvuotų. 
        Po dovanų, sveikinimų ir gražių linkėjimų buvo įneštas gimtadienio tortas, ant kurio degė dešimt žvakių. Pasižiūrėti įspūdingų fejerverkų renginio dalyviai išėjo į lauką.
      Šventės vedėjas Gintaras Zareckas iš Jurbarko ne tik pasakojo istorijas, anekdotus, tačiau ir kvietė dalyvauti rungtyse, žaidimuose. Nugalėtojams buvo įteiktos simbolinės dovanėlės.    
      Į darnią ir draugišką mūsų šeimą, vienijančią daugiau nei šimtą asmenų, priimtas naujas narys Edgaras Marozas kaip krikštą turėjo įvykdyti keletą nesunkių, bet suktų ir juokingų vedėjo užduočių. Vakaronės metu svečius ir narius linksmino grupė „Valio“ iš Mažeikių. 
        Žmonės bičiuliškai bendravo, linksmai šnekučiavosi, pajusdami patį pagrindinį Tarptautinės policijos asociacijos akcentą - draugystę, kuo griežtai ir remiasi ši visuomeninė organizacija.